KONTAKTY OÚ

ID: fzja8hz

ÚŘEDNÍ HODINY

Středa: 18:00 - 19:00

Nechte se informovat o novinkách v obci Záblatí a zadejte

Úvod > Aktuality > Přerušení školní výuky

Přerušení školní výuky

Vážení rodiče,

Ministerstvo zdravotnictví v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19 vydalo s účinností od středy 11. března 2020

Až do odvolání nebudou žáci docházet do školy, školní družiny a škola nebude vařit obědy.

Po dobu trvání mimořádného opatření budou žákům zasílány úkoly po ukončení jarních prázdnin (případné procvičování učiva na dobu jarních prázdnin již vyučující žákům podle potřeby zadali, případně si o ně zákonní zástupci chybějících žáků požádali).

Forma zasílání úkolů bude upřesněna v pondělí 16. 3. 2020.

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy budeme vystavovat po ukončení jarních prázdnin každé pondělí, úterý a středu od 8.00 do 12.00 (po všechny týdny, kdy bude škola uzavřena).

Formulář Vám na požádání můžeme vytisknout (případně budou k dispozici ve škole).

Protože bude škola uzamčena, kontaktujte zaměstnance školy při příchodu do školy na telefonních číslech;

v pondělí        605 566 381    Dana Bělochová

v úterý            777 037 672    Ing. Dagmar Dvořáčková

ve středu        777 037 672    Ing. Dagmar Dvořáčková

Žádám rodiče, aby pravidelně sledovali web školy, kde se budou nacházet aktuální informace k dané situaci.

Mimořádné opatření platí až do odvolání.

Mgr. Milan Malý, ředitel školy