KONTAKTY OÚ

ID: fzja8hz

ÚŘEDNÍ HODINY

Středa: 18:00 - 19:00

Nechte se informovat o novinkách v obci Záblatí a zadejte

Úvod > Aktuality > Přerušení dodávky elektrické energie 24.9.2018

Přerušení dodávky elektrické energie 24.9.2018

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy - rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací - bude přerušena dodávka elektrické energie:

Dne 24.09.2018 od 07:30 do 14:00

Obec Část obce

Osová Bítýška      Osová Bítýška
Záblatí        Záblatí
Ořechov      Ořechov
Skřinářov   Skřinářov
Ořechov      Ronov

Vypnutá oblast: celé obce Ořechov, Ronov,

celá obec Skřinářov a  Skřinářov chaty,

celá obec Os.Bítýška Tři dvory a chaty,

část obce Záblatí napájená z trafostanice s energetickým názvem "Tři Kaštany "a z ní napájená nová lokalita RD - viz. přiložená mapa

část obce O.Bítýška napájená z trafostanice s energetickým názvem "U Hřiště" - viz. přiložená mapa

část obce O.Bítýška napájená z trafostanice s energetickým názvem "U Nádraží " - viz. přiložená mapa

Odběratelská trafostanice Osová Bitýška družstvo (č. 200623)

Odběratelská trafostanice Ořechov družstvo (č. 200611)

Odběratelská trafostanice Ořechov lom (č. 200612)

Odběratelská trafostanice Osová Bitýška Radiomobil (č. 201260)

Odběratelská trafostanice Osová Bitýška Ericsson (č. 201305)

Společnost E.ON Distribuce, a.s. jako provozovatel distribuční soustavy je k provedení tohoto nezbytného kroku oprávněna na základě ustanovení § 25 odst. (3) písmeno c) bod 5 zákona č. 458/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů (energetický zákon).  Žádáme odběratele el.energie o pochopení pro toto nezbytné omezení.

Upozornění:

V době přerušení dodávky elektřiny je nutné z důvodu bezpečnosti považovat energetické zařízení za zařízení pod napětím.

Případné použití vlastního náhradního zdroje v době přerušení dodávky elektřiny je nutné předem vždy projednat se společností E.ON Česká republika, s.r.o.

Pro případné další informace volejte E.ON Poruchovou linku 800 22 55 77 nebo navštivte www.eon.cz, kde v části věnované distribuci najdete další informace o přerušení dodávek elektřiny, nebo použijte přímo adresu http://portal.eon.cz/cs/otg/.

Děkujeme Vám za pochopení.

E.ON Distribuce, a.s.